UWAGA! Oglądasz stare wydanie książki. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.
a) Najmniejsze zapotrzebowanie jest na albumy, a największe- na książki przygodowe.
b) przygodowe, lektury, słowniki, komiksy, albumy
c) 8
d) Najwięcej kuiono książek przygodowych.
e) Wszystkich książek kupiono 25.
4+8+2+1+10=25
f) O trzy więcej.
4-1=3
g) Dwa razy więcej.
8:4=2
h) Jeden słownik kosztował 20,5 zł
82 zł: 4= 20,5 zł
i) Na zakup książek wydano 425 zł82zł+ 105zł+18zł+40zł+180zł= 425zł
j) Przy zakupie książek kierowano się wnioskami ankiety. Im większe było zapotrzebowanie na dany typ książki, tym więcej ich zakupiono do szkoły.
Komentarze