Matematyka

Matematyka z plusem 4. Arytmetyka. Wersja B (Zeszyt ćwiczeń)

Autorzy:M. Dobrowolska, S. Wojtan, P. Zarzycki

Wydawnictwo:GWO

Rok wydania:2015

Korzystając z podanych informacji... 4.14 gwiazdek na podstawie 7 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 4 Klasa
  3. Matematyka

Korzystając z podanych informacji...

8
 Zadanie

9
 Zadanie
10
 Zadanie

1 kg szynki kosztuje ( 7 x 5=35) 35 zł 

1 kg sera kosztuje ( 8 x 4=32) 32 zł 

1 kg parówek kosztuje ( 9 x 2=18)18 zł