Matematyka

Autorzy:Praca zbiorowa

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2013

Za czekoladę... 4.67 gwiazdek na podstawie 6 opinii
  1. Gimnazjum
  2. 3 Klasa
  3. Matematyka

Cena czekolady - c

Cena batonika - b

`{(c+2b=3.60),(c=2b):}`

`{(2b+2b=3.60),(c=2b):}`

`{(4b=3.60),(c=2b):}`

`{(b=0.90),(c=2b):}`

`{(b=0.9),(c=2*0.90):}`

`{(b=0.9),(c=1.80):}`