Klasa
4 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2, Podręcznik

III

Rozwiązanie

Obliczamy, ile kosztuje 1 kg cukru w hurtowni: 

 

 

Obliczamy, ile zarabia właściciel na sprzedaży 1 kg cukru: 

Czy ta odpowiedź Ci pomogła?

5

Avatar autora

Paweł

Nauczyciel matematyki

55 070