Matematyka

Autorzy:Jerzy Chodnicki , Mirosław Dąbrowski , Agnieszka Pfeiffer

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2014

Za 1,5 kg pomidorów zapłacono 7,35 zł. Kilogram 4.56 gwiazdek na podstawie 9 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

Za 1,5 kg pomidorów zapłacono 7,35 zł. Kilogram

8
 Zadanie
9
 Zadanie
10
 Zadanie

11
 Zadanie

12
 Zadanie
13
 Zadanie
14
 Zadanie

`7,35: 1,5= 7 35/100 : 1 1/2= 7 7/20 : 3/2= 147/20 * 2/3= 49/10 * 1/1= 4,9`

Odpowiedź:

B.