Matematyka

Autorzy:Chodnicki Jerzy, Dąbrowski Mirosław, Pfeiffer Agnieszka

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2014

Pani Zyskowska kupowała wędlinę 4.5 gwiazdek na podstawie 8 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

Jeśli 0,3kg kosztuje 6,60zł, to kilogram kosztuje:

6,6zł:0,3=66zł:3=22zł

Odp. D.