Matematyka

Autorzy:Praca zbiorowa

Wydawnictwo:Operon

Rok wydania:2014

Mama kupiła 2,3 kg jabłek, 1,55 kg winogron 4.4 gwiazdek na podstawie 5 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

Mama kupiła 2,3 kg jabłek, 1,55 kg winogron

1
 Zadanie

2
 Zadanie

`"jabłka: " 2,3*3,29\ "zł"=7,567\ "zł"` 

`"winogrona: "1,55*12,99\ "zł"=20,1345\ "zł"` 

`"banany: "0,79*4,15\ "zł"=3,2785\ "zł"` 

`"razem: "30,98\ "zł"` 

 

 

 

Odpowiedź:Wszystkie owoce kosztowały razem 30,98 zł.