Matematyka

Autorzy:Praca zbiorowa

Wydawnictwo:Operon

Rok wydania:2014

Kupiono 2 i 3/4 kg cukierków po 30 zł za 1 kg 4.83 gwiazdek na podstawie 6 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

Kupiono 2 i 3/4 kg cukierków po 30 zł za 1 kg

7
 Zadanie

8
 Zadanie

ZD1
 Zadanie
ZD2
 Zadanie

`2 3/4*30 +1 8/10 *25=82,5 zl+45zl=127,5 zl`

Odpowiedź:Zabraknie 7zł 50 gr