Matematyka

Autorzy:Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

Wydawnictwo:Nowa Era

Rok wydania:2014

Ewa kupiła 3,5 kg ziemniaków po 2 zł, (...) 4.5 gwiazdek na podstawie 6 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

Ewa kupiła 3,5 kg ziemniaków po 2 zł, (...)

1
 Zadanie
2
 Zadanie
3
 Zadanie
I
 Zadanie

II
 Zadanie

III
 Zadanie

`20,50-(3,50*2+2,50+2*3,50)=20,50-(7+2,50+7)=20,50-16,50=4`

Odpowiedź:

Ewa dostanie 4 zł reszty.