Matematyka

Autorzy:Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

Wydawnictwo:Nowa Era

Rok wydania:2014

Ile kosztuje 17 dag twarogu, którego kilogram kosztuje 8,50 zł? 4.57 gwiazdek na podstawie 14 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

Ile kosztuje 17 dag twarogu, którego kilogram kosztuje 8,50 zł?

4
 Zadanie
5
 Zadanie
6
 Zadanie
Dla dociekliwych 1
 Zadanie

I
 Zadanie

II
 Zadanie
III
 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy