Matematyka

Matematyka z pomysłem 4. Podręcznik cz. 1 (Podręcznik)

Autorzy:Dubiecka-Kruk Barbara, Piskorski Piotr, Gleirscher Agnieszka, Malicka Ewa, Pytlak Ewa

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2015

Pan Kowalski kupił 5 litrów farby w puszce za 30 zł. 4.6 gwiazdek na podstawie 5 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 4 Klasa
  3. Matematyka

Pan Kowalski kupił 5 litrów farby w puszce za 30 zł.

7
 Zadanie
8
 Zadanie
9
 Zadanie
10
 Zadanie

11
 Zadanie

12
 Zadanie

`a)5*4=20 " litrów farby potrzebuje"` 

b) 4 razy wiecej kosztuje