Matematyka

Autorzy:Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2014

Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł 4.2 gwiazdek na podstawie 5 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

`22\ "dag"=22*0,01\ "kg"=0,22\ "kg"` 

`0,22*18,25=4,015~~4,02\ "zł"`

 

 

Odpowiedź:Za 22 dag tego sera trzeba zapłacić 4,02 zł.