Matematyka

Autorzy:Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

Wydawnictwo:Nowa Era

Rok wydania:2014

Ile kosztują zakupy? Wybierz podpisy z ramki i zapisz je pod rysunkami. 4.67 gwiazdek na podstawie 6 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

Ile kosztują zakupy? Wybierz podpisy z ramki i zapisz je pod rysunkami.

1
 Zadanie
2
 Zadanie

3
 Zadanie

2 mydła kosztują `2*4`  

żel i 2 mydła kodsztują `2*4+8` 

 

2 zestawy składające się z żelu i mydła kosztują `2*(4+8)`