Matematyka

Autorzy:Braun Marcin, Mańkowska Agnieszka, Paszyńska Małgorzata

Wydawnictwo:Nowa Era

Rok wydania:2014

Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł. 4.5 gwiazdek na podstawie 10 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 5 Klasa
  3. Matematyka

Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł.

5
 Zadanie
6
 Zadanie
7
 Zadanie

8
 Zadanie

UWAGA! Oglądasz starą wersję książki. *Kilknij tutaj aby zobaczyć nową.*
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy