Przykładowo:
Rozmowa z koleżanką:
O ja cie! Normalnie nie wierzę, że dostałam szóstkę. Początkowo miałam wrażenie, że to jakaś ściema, że nauczycielka się walnęła. Rodzice chyba padną, jak im to pokażę, ale będą musieli dać mi większe kieszonkowe. Powiem ci, że mam motywację do zakuwania, bo to supersatysfakcja.
Rozmowa z wychowawczynią:
Proszę pani, aż nie chce mi się wierzyć, że dostałam szóstkę. Jestem zadowolona i dumna z siebie. Taka ocena zmotywowała mnie do nauki. Bardzo chciałabym powtórzyć ten sukces.
Ewa Sikora
Nauczycielka języka polskiego
Zobacz lekcje, które wyjaśnią temat krok po kroku:
Tutaj pojawi się lista Twoich książek
Zaloguj się i zacznij tworzyć ją już teraz.

