Polityka mocarstw kolonialnych wobec podbitych ludów i państw.
-
Polityka mocarstw kolonialnych wobec podbitych ludów i państw prowadziła do wielkiej eksploatacji oraz wyniszczenia opanowanych terenów. Działania kolonizatorów niejednokrotnie wywoływały liczne konflikty zbrojne wśród tubylców. Miejscowa ludność stawiała zbrojny opór wobec Europejczyków narzucających obce rządy.
Treść dostępna tylko dla użytkowników z aktywnym Premium
Treść dostępna tylko dla użytkowników z aktywnym Premium
Opracowania zadań z ponad 3000 podręczników – przygotowane przez nauczycieli
Ponad 100 kursów wideo do sprawdzianów, E8 i matury
Odrabiak Pro – interaktywna nauka z każdym szkolnym podręcznikiem
Gotowe notatki, tablice edukacyjne i sprawdziany
Paulina Lipiec
Nauczycielka historii
Tutaj pojawi się lista Twoich książek
Zaloguj się i zacznij tworzyć ją już teraz.

