1. Wyjaśnij, jakie zalety miało zdaniem autora wprowadzenie zajęć fizycznych do szkół.
- Wprowadzenie zajęć fizycznych do szkół stanowiło zdaniem Pierre'a de Coubertina - zrównoważenie dla zmęczonego umysłu. To właśnie sport miał przywrócić stan zachwianej równowagi
Treść dostępna tylko dla użytkowników z aktywnym Premium
Treść dostępna tylko dla użytkowników z aktywnym Premium
Opracowania zadań z ponad 3000 podręczników – przygotowane przez nauczycieli
Ponad 100 kursów wideo do sprawdzianów, E8 i matury
Odrabiak Pro – interaktywna nauka z każdym szkolnym podręcznikiem
Gotowe notatki, tablice edukacyjne i sprawdziany
Paulina Lipiec
Nauczycielka historii
Tutaj pojawi się lista Twoich książek
Zaloguj się i zacznij tworzyć ją już teraz.

