- Jak Polacy dążyli do odzyskania niepodległości w Królestwie Polskim na przełomie lat 50. i 60. XIX w.?
- Na przełomie lat 50. i 60. XIX w. nastąpił wzrost nastrojów partiotycznych wśród Polaków, zwłaszcza wśród młodzieży szkolnej i młodej inteligencji.
- Ludność Warszawy zaczęła organizować i uczestniczyć w manifestacjach patriotycznych (pogrzeb wdowy po gen. Józefie Sowińskim
Treść dostępna tylko dla użytkowników z aktywnym Premium
Treść dostępna tylko dla użytkowników z aktywnym Premium
Opracowania zadań z ponad 3000 podręczników – przygotowane przez nauczycieli
Ponad 100 kursów wideo do sprawdzianów, E8 i matury
Odrabiak Pro – interaktywna nauka z każdym szkolnym podręcznikiem
Gotowe notatki, tablice edukacyjne i sprawdziany
Paulina Lipiec
Nauczycielka historii
Tutaj pojawi się lista Twoich książek
Zaloguj się i zacznij tworzyć ją już teraz.

