Klasa
3 szkoły podstawowej
Przedmiot
Edukacja wczesnoszkolna
Wybierz książkę
Nowi Tropiciele 3. Karty matematyczne. Cz. 5, Zeszyt ćwiczeń
  • 1

    Zadanie

  • 2

    Zadanie

  • 3

    Zadanie

  • 4

    Zadanie

  • 5

    Zadanie

tort: 96 zł

sernik: 96 zł : 4 = 24 zł

Odp.: Sernik kosztuje 24 zł. 

Komentarze

Avatar komentatora
kicia.6928 maja 2020
Dzienk8
0
Avatar komentatora
Gość15 czerwca 2020
dzięki
0