Klasa
3 szkoły podstawowej
Przedmiot
Edukacja wczesnoszkolna
Wybierz ksi─ů┼╝k─Ö
Nowi Tropiciele 3. Karty matematyczne. Cz. 5, Zeszyt ćwiczeń

tort: 96 zł

sernik: 96 zł : 4 = 24 zł

Odp.: Sernik kosztuje 24 zł. 

Komentarze

Avatar komentatora
kicia.6928 maja 2020
Dzienk8
0
Avatar komentatora
Go┼Ť─ç15 czerwca 2020
dzi─Öki
0