🎓 WOS: Wiedza o społeczeństwie. Zadania i rozwiązania - Odrabiamy.pl
Klasa:
I liceum
WOS

Czym jest Odrabiamy.pl?

Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.

Aktualnie przeglądasz przedmiot:

WOS: zadania i rozwiązania

WOS

Zadania i rozwiązania: WOS

WOS, czyli wiedza o społeczeństwie to interesujący przedmiot, który obejmuje zagadnienia społeczne, ale też polityczne i ekonomiczne. Dzięki tym lekcjom mamy możliwość zapoznania się bardzo ciekawymi zagadnieniami dotyczącymi naszego życia w państwie, takimi jak ustrój polityczny w kraju, system podatkowy, czy inne. Często bywa też łączony z elementami historii Wielokrotnie lekcje te sprawiają uczniom trudność - materiał jest skomplikowany i czasami trudny do przyswojenia. Edukacja obywatelska, zagadnienia ekonomiczne, czy następujący na kolejnych poziomach nauki dział przedsiębiorczości lub finansów często sprawia, że uczniowie spędzają noce na nauce i odrabianiu pracy domowej. Aby w tym pomóc - przygotowaliśmy nasz zbiór!

Zadanie z WOSu? Żaden problem!

Rozwiązania zadań z WOSu to zdecydowanie pomoc dla każdego ucznia, który ma problem z samodzielnym opracowaniem w domu zagadnień zadanych przez nauczyciela. W naszym portalu Odrabiamy zgromadziliśmy zadania z WOSu z podręczników i zeszytów ćwiczeń, z których korzystają nauczyciele podczas lekcji. Propozycje rozwiązań, które obok nich znajdziecie, są świetnym sposobem na naukę tego przedmiotu w domu. Dzięki nim można swobodnie sprawdzić poprawność wykonanego przez siebie ćwiczenia, a także poprawić i dopisać, jeśli czegoś nie byliśmy pewni.

Matura z wiedzy o społeczeństwie

Testy powtórzeniowe, karty pracy, a także przykładowe zadania z arkuszy maturalnych będą świetną propozycją dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wybrali ten przedmiot na swoją maturę. Egzaminy są stresujące, jednak dzięki temu, że w prosty i szybki sposób możecie sprawdzić u nam ćwiczenia z WOSu z poprzednich matur - zarówno o poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym - nie zaskoczą was zadania, jakie mogą was wówczas spotkać. Dzięki temu nie będziecie musieli zakuwać godzinami, ani wydawać majątku na korepetycje. Gwarantujemy też, że z nami poprawicie swoje oceny na koniec roku, nauczyciel będzie zaskoczony waszą wiedzą i sprawnością w poruszaniu się po temacie, rodzice dumni, a Wy sami - bez stresu skończycie szkołę z zadowalającymi wynikami!

Znajdziesz tu: zadania z WOSu, rozwiązania zadań WOS, ćwiczenia WOS, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.

Pisali o nas:

newsweek
wyborczaBiz
antyweb
dobreProgramy

Polecają nas:

gimper
planeta
malczynski