Znajdź odpowiedzi na swoje zadania domowe!

Pytanie

Szkoła podstawowaMatematyka

Iga kupiła 5 kg pomarańczy po 4,85 zł kg oraz 1,80 kg jabłek po 6 zł kg. Ile Iga zapłaciła za zakupy ?

Odpowiedź nauczyciela

Awatar autora: Łukasz

Łukasz

Matematyka











Autor odpowiedzi

Awatar autora: Łukasz
Łukasz
Nauczyciel
Nauczyciel matematyki, korepetytor z doświadczeniem. Interesuję się piłką nożną.
Ucz się poprzez wideo

Zdobądź solidne przygotowanie i pewność siebie na egzaminie już teraz!

Poznaj nasze kursy

Powiązane wpisy