Znajdź odpowiedzi na swoje zadania domowe!

Pytanie

Szkoła ponadpodstawowaPP

Kawiarnia ponosi koszty miesięczne w wysokości Pracownicy 5 tys. zł Lokal 3 tys. zł Media (prąd, gaz) - 200 zł Pozostałe koszty 1500 zł Kawiarnia sprzedaje kawę po 4,50 zł zaś koszt wyprodukowania jednej kawy to 2 zł. Oblicz ile kaw w miesiącu musi sprzedać kawiarnia żeby osiągnąć próg rentowności

Odpowiedź nauczyciela

Awatar autora: Anna

Anna

PP