Znajdź odpowiedzi na swoje zadania domowe!

Pytanie

Szkoła podstawowa
Matematyka

Za 0,7 kg kiełbasy zapłacono 11,9 zł. Ile kosztuje kilogram tej kiełbasy?

Odpowiedź nauczyciela