na podwieczorek kupiono 3 3/4 kg czereśni po 8 zł za kilogram i podzielono je na 30 jednakowych porcji.ile waży jedna porcja.ile kosztuje jedna porcja - Odrabiamy.pl

Matematyka
 -  szkoła podstawowa

Matematyka
 -  szkoła podstawowa

na podwieczorek kupiono 3 3/4 kg czereśni po 8 zł za kilogram i podzielono je na 30 jednakowych porcji.ile waży jedna porcja.ile kosztuje jedna porcja

Ola
33407
odpowiedziała na to pytanie

Obliczmy ile waży jedna porcja:

     

Reszta odpowiedzi jest widoczna dla użytkowników Premium

Wykup pakiet Premium, aby uzyskać dostęp do wszystkich odpowiedzi w całości.
Chemia
Hybrydyzacja sp.
4 lipca 2019
Wideolekcja
content
2 kwietnia 2019
Chemia
Hybrydyzacja sp³.
4 lipca 2019
Wideolekcja
content
27 marca 2019
Wideolekcja
content
26 marca 2019