🎓 Janek kupując t kilogramów czereśni po 3 zł za kilogram, dał sprzedawcy x zł. Zapisz za pomocą wyrażenia algebraicznego ile reszty otrzymał. - Odrabiamy.pl

Matematyka
 -  gimnazjum

Matematyka
 -  gimnazjum

Janek kupując t kilogramów czereśni po 3 zł za kilogram, dał sprzedawcy x zł. Zapisz za pomocą wyrażenia algebraicznego ile reszty otrzymał.

Magda
11144
odpowiedziała na to pytanie

Cena jednego kilograma czereśni: 3 zł 

Cena t kilogramów czereśni: 3t zł 

Pozostała część odpowiedzi jest widoczna dla użytkowników Premium

Wykup pakiet Premium, aby uzyskać dostęp do wszystkich odpowiedzi w całości.
Wideolekcja
content
29 marca 2019
WOS
Samorząd terytorialny.
około 3 godzin temu
Wideolekcja
content
1 kwietnia 2019
Matematyka
(0,6+0,75*1/3)/10=

około 6 godzin temu
Matematyka
NWW i NWD 84 I 105
około 6 godzin temu
Wideolekcja
content
26 marca 2019