Klasa
5 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka z plusem 5, Zbiór zadań

43

Rozwiązanie

100g = 10dag

1kg = 100dag

2,20zł 10=22zł

odp. kilogram czekolady kosztuje 22zł

Czy ta odpowiedź Ci pomogła?

4

Avatar autora

Agata

Nauczycielka matematyki

403

Odkąd pamiętam, fascynowały mnie liczby. Swoją pasją do matematyki dzielę się od trzech lat. Po pracy pływam i biegam.