Klasa
6 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka 2001, Podręcznik

9

Rozwiązanie

a) 14,25 : 2,5 =142,5 : 25 = 5,7

Odp : 1kg winogron kosztuje 5,70zł 

b) 3,57 : 0,85 = 357 : 85 = 4,2 

Czy to rozwiązanie było pomocne?

4

Avatar

Jakub

Nauczyciel matematyki

9752

Z wykształcenia jestem statystykiem, natomiast z pasji nauczycielem matematyki. Po godzinach pracy czytam książki. W młodości uczyłem się gry na pianinie.

Komentarze