Klasa
6 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka 2001, Podręcznik

1

Rozwiązanie

a) 

 

2,64 zł > 2,49 zł 

Odp : Margaryna jest droższa w opakowaniu 250g 

b) 

 

7,96 zł > 6,65zł 

Odp : Towar jest droższy w opakowaniu po 25 torebek 

c)

Czy to rozwiązanie było pomocne?

7

Avatar

Jakub

Nauczyciel matematyki

9755

Z wykształcenia jestem statystykiem, natomiast z pasji nauczycielem matematyki. Po godzinach pracy czytam książki. W młodości uczyłem się gry na pianinie.

Komentarze

Avatar komentatora
Jagoda17 stycznia 2018
dzieki!
0