Klasa
4 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka z plusem 4. Liczby Naturalne. Zeszyt Ćwiczeń, Zeszyt ćwiczeń

9

Rozwiązanie

2088zł:24 osób=87 zł na osobę

 

  

Odpowiedź:

Każdy uczeń powinien zapłacić 87 zł

Czy ta odpowiedź Ci pomogła?

5

Avatar autora

Piotrek

Nauczyciel matematyki

22 316

Z wykształcenia matematyk. Interesuję się kulturą dalekiego wschodu oraz koszykówką.