Matematyka

Autorzy:Lewicka Helena Kowalczyk Marianna

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2010

Pani Joasia kupiła 220 g sera i zapłaciła 14,30 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera? 4.31 gwiazdek na podstawie 13 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 5 Klasa
  3. Matematyka

Pani Joasia kupiła 220 g sera i zapłaciła 14,30 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera?

4
 Zadanie
5
 Zadanie
6
 Zadanie

7
 Zadanie

To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy