Matematyka

Autorzy:Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2014

Cena 1 m² mieszkania z ogłoszenia jest równa 4.47 gwiazdek na podstawie 15 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

Cena 1 m² mieszkania z ogłoszenia jest równa

Na początek
 Zadanie
1
 Zadanie

2
 Zadanie

3
 Zadanie

230400zł:72=3200zł

Prawdziwa jest odpowiedź C