Klasa
3 szkoły ponadpodstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
To się liczy! 3, Podręcznik

Obliczmy ile butelek kupimy, jeżeli jedna butelka kosztuje 2,50 zł.    

Komentarze