8
UWAGA! Oglądasz stare wydanie książki. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl
Rozwiązanie
Aby obliczyć koszt zakupów mnożymy ilość przez cenę za jedną jednostkę (kilogram, metr)
Czy ta odpowiedź Ci pomogła?
4
19 394