Klasa
5 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka z pomysłem 5. Zeszyt ćwiczeń cz. 2, Zeszyt ćwiczeń

Wiemy, że właściciel kupił 100 jajek za 35 zł. 

Obliczamy, ile uzyska za sprzedaż 100 jajek po 0,69 zł za sztukę: 

Komentarze