Książki
Q&A
Premium
Wiedza
Zarejestruj
Zaloguj
Klasa
I gimnazjum
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka 2001, Podręcznik
Strona 85
1
2
3
4
5
6
6
7
8
9
10
UWAGA!
Oglądasz stare wydanie książki.
Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.
Obliczmy cenę czterech butelek napoju kupywanego pojedynczo:
2
,
75
z
ł
⋅
4
=
11
z
ł
Pokaż więcej...
Komentarze
Wyślij
Komentarze