Matematyka

Autorzy:Barbara Dubiecka-Kruk, Piotr Piskorski, Anna Dubiecka, Ewa Malicka

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2015

Bułka cebulowa kosztuje 0,55 zł, a bułka z makiem 4.57 gwiazdek na podstawie 7 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 5 Klasa
  3. Matematyka

Bułka cebulowa kosztuje 0,55 zł, a bułka z makiem

19
 Zadanie
20
 Zadanie
*
 Zadanie
1
 Zadanie
2
 Zadanie

3
 Zadanie

To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy