Klasa
4 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka z plusem 4. Liczby Naturalne. Wersja A, Zeszyt ćwiczeń

8

Rozwiązanie

10 dag kosztuje 5 zł

100 dag kosztuje 50 zł

1 kg szynki kosztuje 50 zł.

 

500 g kosztuje 12 zł

1000 g kosztuje 24 zł

1 kg sera kosztuje 24 zł

 

250 g kosztuje  3 zł

1000g kosztuje 12 zł

1 kg parówek kosztuje 12 zł

 

20 dag kosztuje 8 zł

100 dag kosztuje 40 zł 

1 kg borówek amerykańskich kosztuje 40 zł 

 

20 dag kosztuje 6 zł

100 dag kosztuje 30 zł 

1 kg masła kosztuje 30 zł 

 

100g kosztuje 2 zł

1000g kosztuje 20 zł

1 kg orzeszków kosztuje 20 zł 

Czy ta odpowiedź Ci pomogła?

4

Avatar autora

Piotrek

Nauczyciel matematyki

22 316

Z wykształcenia matematyk. Interesuję się kulturą dalekiego wschodu oraz koszykówką.