Matematyka

Autorzy:Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska, Marcin Braun

Wydawnictwo:Nowa Era

Rok wydania:2016

Jak obliczono kolejne ceny w powyższym 4.25 gwiazdek na podstawie 8 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 5 Klasa
  3. Matematyka

Obliczono najpierw cenę za połowę opakowania, czyli 20 dag, potem za połowę z 20 dag, czyli 10 dag.

Na koniec dodano cenę za opakowanie 40 dag i za 10 dag, otrzymując łącznie cenę za 50 dag ryżu w tym opakowaniu.