Matematyka

Autorzy:Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska, Marcin Braun

Wydawnictwo:Nowa Era

Rok wydania:2016

Kilogram sera żółtego kosztuje 24 zł 60 gr. 4.4 gwiazdek na podstawie 10 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 5 Klasa
  3. Matematyka

Kilogram sera żółtego kosztuje 24 zł 60 gr.

1
 Zadanie

2
 Zadanie

3
 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy