Matematyka

Autorzy:Praca zbiorowa

Wydawnictwo:Operon

Rok wydania:2014

W supermarkecie cytryny kosztują x zł za kilogram, 4.57 gwiazdek na podstawie 7 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

W supermarkecie cytryny kosztują x zł za kilogram,

6
 Zadanie

7
 Zadanie

To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy