Matematyka. Zadania, rozwiązania i ćwiczenia🎓 - Odrabiamy.pl
Klasa:
I liceum
Matematyka

Czym jest Odrabiamy.pl?

Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.

Aktualnie przeglądasz przedmiot:

Matematyka: zadania i rozwiązania

Matematyka

Rozwiązania zadań z matematyki

Matematyka, królowa wszystkich nauk. Od lat dzierżąca ten tytuł, od lat również spędzająca sen z powiek wielu osobom. Iluż to przysporzyła już problemów, ile uczniów i studentów rwało włosy z głowy, zastanawiając się nad rozwiązaniami niektórych zadań. Przygotowujesz się do egzaminów, matury czy po prostu sprawdzianu z tego przedmiotu? Poszukujesz pomocy w zadaniu domowym?

Zobacz, jakie to proste!

Prezentowane przez nas materiały to wyjątkowa pomoc w zadaniach z matematyki - znajdziecie tu wiele ćwiczeń i zadań matematycznych z zakresu podstawowego i rozszerzonego, dla podstawówek, gimnazjów, liceów. Dzięki temu, że do wglądu dostępne są ich pełne i wytłumaczone sposoby rozwikłania - bez problemu uda Ci się za jakiś czas samodzielnie rozwiązywać podobne przykłady. Po naszej pomocy matematyka stanie się przyjemna i prosta w przyswajaniu.

Matematyka rozwiązania

Nasz serwis ułatwi Ci zadania domowe. Matematyka przestanie być problemem, a Twoim hobby stanie się geometria, algebra czy arytmetyka. Każde, nawet najtrudniejsze ćwiczenie pomogą Ci wykonać nasze przykładowe rozwiązania z matematyki - z kart pracy, zeszytów ćwiczeń, zbiorów zadań czy podręczników matematycznych, aktualnie używanych w szkołach. Autentyczne przykłady z lekcji oraz podręczniki ułatwią Ci naukę z domu, ćwiczenie wiedzy, ale też powtórzenie całego materiału przed maturą.

Dla uczniów i dla rodziców!

Nie tylko uczniowie szkół mogą skorzystać z zasobów naszej strony. Rodzice nauczający swoje pociechy w domu również na tym skończy stają. Zagadnienia, ciekawostki i informacje znajdujące się na stronie mogą być bardzo przydatne w nauczaniu domowym. Szereg ciekawostek i uwag co do zadań wesprze rodziców w przekazywanie informacji - odświeży też wiedzę ich samych. Baza wiedzy z matematyki rozwieje wszelkie wątpliwości, ponieważ została przygotowana w sposób przystępny i prosty. Warto pamiętać, że matematyka jest wykorzystywana w wielu branżach zawodowych - należy więc przyłożyć się pilnie do nauki tego przedmiotu. Nasze rozwiązania i proste porady w tym pomogą. Zapraszamy więc do wyszukania interesującego Cię działu, lub zestawu ćwiczeń i - do roboty!

Znajdziesz tu: zadania z matematyki, rozwiązania zadań matematycznych, ćwiczenia matematyczne, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.

Najpopularniejszy aktualnie podręcznik: Matematyka z Plusem

Sprawdź również zadania z fizyki oraz rozwiązania zadań z geografii.

Pisali o nas:

newsweek
wyborczaBiz
antyweb
dobreProgramy

Polecają nas:

gimper
planeta
malczynski