Język polski. Zadania z polskiego i rozwiązania🎓 - Odrabiamy.pl
Klasa:
I liceum
Język polski

Czym jest Odrabiamy.pl?

Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.

Aktualnie przeglądasz przedmiot:

Język polski: zadania i rozwiązania

Język polski

Zadania z polskiego

Nasz język ojczysty jest pięknym, ale równocześnie - jednym z najtrudniejszych języków świata, obfitującym w wiele skomplikowanych zasad, rozległych reguł, czy pojawiających się niespodziewanie, niewytłumaczalnych wręcz wyjątków. Mimo istnienia na świecie ponad 7 tysięcy języków, to właśnie z językiem polskim mają ogromne problemy nie tylko obcokrajowcy, ale też… sami Polacy! Nic więc dziwnego, że język polski w szkole bywa fascynującym, ale i bardzo skomplikowanym przedmiotem. Uczniowie głowią się i załamują ręce przed każdą lekcją. Jeżeli każde przygotowane na polski zdania domowe były dla Ciebie wyzwaniem - dobrze trafiłeś.

Rozwiązania z języka polskiego

Szukasz pomocy przy zadaniach z polskiego? Czy może potrzebujesz poprawić oceny z “polaka”, zanim skończy się semestr? Dzięki naszym wskazówkom, które znajdziesz w zbiorze przeróżnych zadań, język polski nie będzie Ci straszny. Dostępne u nas rozwiązania zadań z polskiego nie są zawsze proste - jednak zawsze klarownie wytłumaczone. Stworzone zostały przez polonistów i czynnych nauczycieli języka polskiego, lub osoby, które są wykształcone w tym właśnie kierunku. Nie tylko otrzymasz ściągę, z tego, jak ma wyglądać odpowiedź na pytanie polonistki, ale też zrozumiesz jego sens! Jeżeli praca domowa przysparza kłopotów - właśnie dla Ciebie stworzyliśmy ten zbiór. Nie zawiedziesz się!

Z lekturami i epokami za pan brat

Dlaczego lekcje języka polskiego są tak ważne? To język ojczysty - przede wszystkim! Dzięki nim uczymy się poprawnej wymowy i pisowni, poznajemy zasady ortografii, gramatyki, pięknego wysławiania się… Dzięki temu, że nasz portal ma dla Ciebie rozwiązania z polskiego, otrzymujesz w jednym miejscu materiały z podręczników dotyczące nie tylko ważnych regułek, pojęć czy istotnych dla literatury i jej rozwoju wydarzeń historycznych, ale też samych lektur szkolnych i epok literackich. Filozofia najważniejszych postaci różnych epok nie będzie Ci obca, a twoja wiedza skutecznie się utrwali i poszerzy. Doskonalenie nabytych umiejętności z nami będzie bardziej owocne, niż samodzielne wyszukiwanie odpowiedzi w Internecie. Po rozwiązaniu każdego ćwiczenia możesz samodzielnie sprawdzić poprawność swoich odpowiedzi!

Znajdziesz tu: zadania z polskiego, rozwiązania zadań z języka polskiego, ćwiczenia z polskiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.

U nas powtórzysz również języki obce, m.in. język angielski czy język niemiecki!

Pisali o nas:

newsweek
wyborczaBiz
antyweb
dobreProgramy

Polecają nas:

gimper
planeta
malczynski