🎓 Język niemiecki. Zadania i ćwiczenia z niemieckiego - Odrabiamy.pl
Klasa:
I liceum
Język niemiecki

Czym jest Odrabiamy.pl?

Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.

Aktualnie przeglądasz przedmiot:

Język niemiecki: zadania i rozwiązania

Język niemiecki

Zadania i rozwiązania: Język niemiecki

Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej. Można tym osiągnąć też sprawność nauki innych przedmiotów, ale też zyskać umiejętność multitaskingu, lepszego radzenia sobie z paroma rzeczami na raz. Język niemiecki, to drugi, po angielskim popularny język, którego uczymy się w szkole. Jest on jednak zdecydowanie trudniejszym, przerażających wielu uczniów trudną gramatyką, a przede wszystkim pisownią słownictwa. Długie, złożone wyrazy są często skomplikowane do zapisania i zapamiętania. A uczniowie uczęszczający w szkołach na język niemiecki rozwiązują zadania z ręką na sercu lub… włączonym tłumaczem internetowym. A to błąd!

Rozwiązania z niemieckiego

Jeśli lekcje, a tym bardziej zadania z niemieckiego zadawane jako praca domowa są dla ciebie zawsze trudne i stresujące - nie łam się. Dla każdego, kto chce poprawić swoje oceny z niemieckiego przygotowaliśmy zbiór najpopularniejszych podręczników z tego przedmiotu, a także ćwiczenia z niemieckiego ze Zbiorów zadań, których używają nauczyciele na lekcjach. Wszystkie zadania dostępne w naszym serwisie są rozwiązane przez germanistów i nauczycieli, uczących w szkołach, dzięki temu bez problemu możecie sprawdzić poprawność wykonanych przez siebie zadań i upewnić się, czy nie popełniliście błędów. Takie ćwiczenia pozwalają na sprawną i efektywną naukę w domu.

Niemiecki na maturze

Wiele osób decyduje się na wybranie języka niemieckiego na egzamin maturalny. To dobry ruch, ponieważ wiele pracodawców docenia znajomość tego języka, więc ocena na świadectwie końcowym będzie atutem. Jednak jak przygotować się do egzaminu? Z naszym serwisem będzie to proste. Umożliwiamy ci dostęp do wielu materiałów, ale także zbiorów ćwiczeń maturalnych! Każde zadanie z niemieckiego, które pojawiło się na arkuszach maturalnych w poprzednich latach znajdziecie w naszym serwisie! Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej. Piątka na świadectwie - gwarantowana!

Znajdziesz tu: zadania z niemieckiego, rozwiązania zadań z języka niemieckiego, ćwiczenia z niemieckiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.

Pisali o nas:

newsweek
wyborczaBiz
antyweb
dobreProgramy

Polecają nas:

gimper
planeta
malczynski