Zadania z angielskiego. Rozwiązania i ćwiczenia🎓 - Odrabiamy.pl
Klasa:
I liceum
Język angielski

Czym jest Odrabiamy.pl?

Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.

Aktualnie przeglądasz przedmiot:

Angielski: zadania i rozwiązania

Język angielski

Zadania z angielskiego

Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie. Dzięki ich znajomości otwierają się drzwi nie tylko nowych, wyższych stanowisk, ale też możliwości zwiedzania świata, poznawania nowych ludzi i kultur. Najpopularniejszym językiem w szkołach jest obecnie język angielski. Jest on językiem uniwersalnym, ponieważ jego znajomość przyda się w praktycznie każdym kraju. Lekcje angielskiego mogą jednak przysporzyć uczniom wielu problemów. Nie każdy uczeń jest lingwistycznie uzdolniony, więc problematyczne jest uczenie się słówek, nie mówiąc już o gramatyce... Zadania z angielskiego również bywają problemem, jeżeli trzeba rozwiązać je samemu.

Rozwiązania zadań z angielskiego

Dla takich uczniów powstał ten portal. Dzięki zbiorowi podręczników z różnych poziomów angielskiego, nauczanego w szkole podstawowej, gimnazjum oraz szkole średniej jesteśmy w stanie przeprowadzić każdego, przez skomplikowane zadanie domowe z angielskiego. Nie tylko zapewnimy Ci poprawnie odrobioną pracę domową, ale też poznasz zasady oraz sposoby na rozwiązywanie kolejnych zadań już całkowicie samodzielnie. Każde zadanie z angielskiego w naszym serwisie zostało wykonane przez nauczyciela języka angielskiego lub osobę, która zna go perfekcyjnie. Dzięki temu tłumaczenia są jasne i klarowne, pozwalające na naukę w domu i przyswajanie kolejnych działów w języku. Z nami poprawisz znacząco swoje oceny z angielskiego! A, jako, że nauka języków wpływa na działanie mózgu i jego rozwój, będziesz w stanie sprawniej uczyć się także innych przedmiotów!

Angielski na maturze

Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie. Dodatkowo zaoszczędzisz czas, nie muszę szukać każdego zadania osobno - u nas znajdziesz zbiór, który będzie najlepszym wsparciem przed tym ważnym egzaminem.

Znajdziesz tu: zadania z angielskiego, rozwiązania zadań z języka angielskiego, ćwiczenia z angielskiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.

Sprawdź również pomoce naukowe z innych języków. Poćwicz niemiecki lub hiszpański razem z nami!

Pisali o nas:

newsweek
wyborczaBiz
antyweb
dobreProgramy

Polecają nas:

gimper
planeta
malczynski