🎓 Geografia. Zadania, rozwiązania i ćwiczenia - Odrabiamy.pl
Klasa:
I liceum
Geografia

Czym jest Odrabiamy.pl?

Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.

Aktualnie przeglądasz przedmiot:

Geografia: zadania i rozwiązania

Geografia

Zadania i rozwiązania: Geografia

Geografia to przedmiot, który zajmuje się badaniem powłok Ziemi, ale też zróżnicowaniem przyrodniczym, społecznym i ekonomicznym oraz relacjami między różnymi środowiskami geograficznymi, a sferami działalności ludzkiej. Z racji na tak szeroki zakres lekcje geografii bywają trudne dla wielu uczniów. Mimo tego, że temat wydaje się przyjemny - bo geografia jest nauką o tym, co nas otacza i świata, w którym żyjemy - często potrzeba pomocy przy zadaniach z geografii.

Z nami zrobisz każde zadanie z geografii

Jeżeli jesteś w gronie osób, które nie radzi sobie z zadaniami domowymi z geografii, materiał z lekcji jest zbyt skomplikowany, by sobie z nim samodzielnie poradzić, a dodatkowo chcesz poprawić swoje oceny na koniec roku - dobrze trafiłeś. Odrabiamy zadania z prawie każdego przedmiotu, a geografia nie jest tu wyjątkiem. W naszym zbiorze znajdują się podręczniki z wielu poziomów nauki - od podstawówki, przez gimnazjum do szkoły średniej. Nauczysz się z nami geografii fizycznej, zajmującej się środowiskiem przyrodniczym; społeczno-ekonomicznej, dotyczącej człowieka; a także nauk pomocniczych, jak np. kartografia. Nasz zbiór pomaga na szybkie i sprawne rozwiązania zadań z geografii, dzięki czemu nie będziesz miał już nigdy problemów z zadaną pracą domową. Dostęp do podręczników używanych aktualnie w edukacji pozwala na sprawdzenie, czy wykonane przez ciebie ćwiczenie jest poprawne.

Matura? Bez problemu!

Jeżeli twoim wyborem na maturze została geografia - wspaniale. Dzięki temu nie tylko poznasz tę naukę szerzej, ale też otworzysz sobie drzwi na wiele interesujących kierunków studiów, a także na pracę w ciekawych miejscach. Jeśli chcesz przygotować się do matury - możemy Ci w tym pomóc. Arkusze maturalne z poprzednich lat, jakie zgromadziliśmy, sprawią, że zobaczysz, jak wyglądały zadania maturalne z geografii i nie zaskoczy cię obowiązujący materiał. Po skorzystaniu z naszych opracowań materiału oraz przykładowych rozwiązań - na twoim końcowym świadectwie będą same dobre oceny. Gwarantujemy satysfakcję!

Znajdziesz tu: zadania z geografii, rozwiązania zadań geograficznych, ćwiczenia z geografii, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.

Pisali o nas:

newsweek
wyborczaBiz
antyweb
dobreProgramy

Polecają nas:

gimper
planeta
malczynski