Uzasadnienie:
Aby zamienić jednostkę temperatury z na , musimy dodać . Natomiast, aby zamienić jednostkę temperatury z na , musimy odjąć .
Odpowiedź:
Mateusz Bajda
Nauczyciel fizyki
Zobacz lekcje, które wyjaśnią temat krok po kroku:
Tutaj pojawi się lista Twoich książek
Zaloguj się i zacznij tworzyć ją już teraz.

