🎓 Zadania z fizyki. Rozwiązania i ćwiczenia - Odrabiamy.pl
Klasa:
I liceum
Fizyka

Czym jest Odrabiamy.pl?

Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.

Aktualnie przeglądasz przedmiot:

Fizyka: zadania i rozwiązania

Fizyka

Zadania i rozwiązania: Fizyka

Nauka fizyki, podobnie jak wielu innych ścisłych przedmiotów, może być bardzo trudna. Jeśli nie uważaliśmy na lekcjach staje się to wręcz niemożliwe, by wszystko samodzielnie nadrobić. Uczenie się samodzielnie dużych partii materiału może nie przynosić dobrych efektów. Czasami zdarza się, że nauczyciel na lekcji przynudza, a skupienie się na jego słowach i tłumaczeniach graniczy z cudem. Wtedy jest jeszcze trudniej. Chyba że…

Fizyka rozwiązania

Rozwiązania zadań z fizyki, z podręczników i zeszytów ćwiczeń używanych przez nauczycieli w procesie kształcenia przydadzą się każdemu, kto musi narobić trochę materiału z różnych powodów. Odpowiedzi na pytania z fizyki pozwolą każdemu przygotować się do kolejnej lekcji, ale także rozwiązać zadania domowe. Klarownie wyjaśnione zostały nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Dzięki temu nie tylko będziesz zawsze miał odrobioną pracę domową, zawsze będzie ona zrobiona poprawnie, ale też - mimowolnie przyswoisz sobie nowe zagadnienia, wzory i działania z przedmiotu. Wzory fizyczne i opracowania teoretyczne z najczęściej używanych podręczników i sprawią, że staniesz się mistrzem zagadnień fizycznych.

Matura nie straszna!

Jeżeli jesteś ścisłowcem, a jako dodatkowy przedmiot maturalny wybrałeś właśnie fizykę - warto przygotować się do tego przedsięwzięcia. Ułatwią Ci to maturalne karty pracy z fizyki, które podpowiedzą Ci, czego możesz się spodziewać. Zadania z wcześniejszych lat mogą okazać się przydatne nie tylko do powtórek i nauki wzorów. Może się okazać, że podobne pojawią się na tegorocznej maturze - a wtedy już będziesz wiedział, co robić! Nauka w domu stanie się przyjemnością, kiedy zaczniesz zauważasz, że zadania domowe fizyka udaje Ci się rozwiązać w mig. Dzięki naszym prostym tłumaczeniom i wyjaśnieniom zestawów ćwiczeń fizyka stanie się się prosta i zrozumiała, a każde kolejne ćwiczenie pójdzie jak po maśle. Co potem? Nie tylko poprawisz swoje oceny, ale też - przygotujesz się do matury na piątkę!

Znajdziesz tu: zadania z fizyki, rozwiązania zadań z fizyki, ćwiczenia z fizyki, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.

Pisali o nas:

newsweek
wyborczaBiz
antyweb
dobreProgramy

Polecają nas:

gimper
planeta
malczynski