Autorzy:Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo:WSiP
Rok wydania:2015
Zuzia kupiła 2 kostki masła po 3 zł, chleb za 2 zł i 6 bułek za 3 zł4.33 gwiazdek na podstawie 6 opinii

Zuzia kupiła 2 kostki masła po 3 zł, chleb za 2 zł i 6 bułek za 3 zł

A to ciekawe!Zadanie
ProblemZadanie
1Zadanie
2Zadanie
3Zadanie

`2*3zl+2zl+3zl+9zl=6zl+2zl+3zl+9zl=8zl+3zl+9zl=11zl+9zl=20`

Odp. Zuzia dała kasjerce 20 zł.