Autorzy:M.Dobrowolska , M.Jucewicz, M.Karpiński, P.Zarzycki
Wydawnictwo:GWO
Rok wydania:2014
Kilogram jabłek kosztuje 4 zł, a kilogram gruszek kosztuje 6 zł. Zapisz za pomocą wyrażeń algebraicznych, ile złotych trzeba zapłacić za:4.0 gwiazdek na podstawie 22 opinii

Kilogram jabłek kosztuje 4 zł, a kilogram gruszek kosztuje 6 zł. Zapisz za pomocą wyrażeń algebraicznych, ile złotych trzeba zapłacić za:

3Zadanie
4Zadanie
5Zadanie
6Zadanie
7Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy