Autorzy:Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo:WSiP
Rok wydania:2016
1 kg szynki kosztuje 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki4.67 gwiazdek na podstawie 12 opinii

1 kg szynki kosztuje 24,50 zł. Ile kosztuje 20 dag takiej szynki

1Zadanie
2Zadanie
3Zadanie
4Zadanie
5Zadanie
6Zadanie
7Zadanie
8Zadanie
9Zadanie
10Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy